Nowa inwestycja - Eko Park Opole


Europejska Residence - Dom szeregowy

Cena 510 000 pln brutto/ mieszkanie wraz z działką około 3 a

 

Powierzchnia użytkowa ok. 130m2, garaż około 19m2 oraz dodatkowo możliwość zaadoptowania poddasza ponad 20 m2 (metraż nie wliczony do podanej powierzchni).Działki do wyboru w zależności od segmentu o pow. około 3 ary.

Szeregówki są gotowe i sprzedawane w stanie deweloperskim podwyższonym.Bardzo dobra lokalizacja przy ulicy o małym natężeniu ruchu (dojazd do posesji).

Rozkład pomieszczeń bardzo funkcjonalny i przemyślany:

Na parterze znajduje się duży salon z kuchnią, toaleta, wiatrołap, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze (możliwość wygospodarowania dodatkowego pokoju w przestrzeni z oknem) 
Przestrzeń, duże okna, wyjście na piękny, ogrodzony taras z podwórkiem i ogrzewanie podłogowe z pewnością zapewnią komfort mieszkania w tym miejscu. 

Na piętrze cztery sypialnie, w tym jedna z garderobą, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Pokoje bardzo jasne, ustawne. Jeden z pokoi z powodzeniem może pełnić funkcję gabinetu. Duże okna zapewniają odpowiednią ilość światła i dają komfort mieszkania. Dobrej jakości rolety sterowane elektrycznie  są kolejnym atutem. 

Budynek wykonany w technologii Porotherm, tynki gipsowe, posadzki, hydraulika, elektryka, elewacja, okna PCV, rolety zewnętrzne (silnik), drzwi wejściowe i brama garażowa elektryczna (2 piloty).

Media podłączone do budynku, prąd, woda miejska/wodociąg, gaz, kanalizacja, ogrzewanie gazowe z piecem jednofunkcyjnym i zasobnikiem wody, ogrzewanie podłogowe cały parter budynku, kaloryfery na piętrze. W projekcie uwzględnione miejsce na kominek.

Bezpieczny zakup, już wybudowane szeregi w stanie deweloperskim. Bardzo dobra jakość wykonania.

Kupujący zwolniony z podatku PCC - 2%.

ZAŁĄCZNIKI:

Rzut parteru

Rzut piętro

Rzut strychu

CENA 510 000 pln brutto/ mieszkanie wraz z działką około 3 a

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Kasperek
 tel.: +48 609 756 556
email:
ekoparkopole@gmail.com 
NIP: 754-273-47-94
REGON: 160013369