Nowa inwestycja - Eko Park Opole


Europejska Residence

Kontakt: +48 609 756 556

Teren inwestycji znajduje się w Opolu, obręb Gosławice.

Dom szeregowy

Mieszkania

 

 

      .


 

Kontakt: +48 609 756 556

Inwestycje

Na swoje inwestycje Firma wybiera najlepsze lokalizacje w mieście i jego okolicy, zapewniające niezbędną infrastrukturę do komfortowego zamieszkania/użytkowania.

W ciągu ostatnich kilku lat Firma poczyniła następujące inwestycje:

  • 2006/2007 firma zakupiła 7 mieszkań w Opolu na Osiedlu Kolorowym w stanie developerskim a następnie wykończyła i oddała do użytkowania w stanie podwyższonym.
  • 2008-2010 w 2008 została zakupiona ziemia pod budownictwo jednorodzinne i szeregowe w jednej z najlepszych dzielnic Opola.

W związku z tym, że na terenach gdzie powstawało nasze osiedle domków klienci oczekiwali nowych technologii, skutecznych, niezawodnych rozwiązań ekonomicznych i najnowszych trendów firma wykonała te budynki z najlepszej jakości materiałów o wysokim współczynniku cieplnym zgodnym z najbardziej rygorystycznymi normami budowlanymi, zainstalowała wentylację z odzyskiem ciepła co nie tylko wpływa na czynniki pro-ekologiczne tej inwestycji ale także wspiera czynniki ekonomiczne.

Ponadto wszystkie segmenty wyposażone zostały w instalację grzewczą gazową, którą również możemy zaliczyć do ekonomicznych jak również ekologicznych.