Nowa inwestycja - Eko Park Opole

O firmie

Wellma Investment jest firmą działającą na rynku nieruchomości od 15 marca 2005 roku.

Od 2002 roku działałyśmy jako osoby prywatnie wynajmujące mieszkania. W 2004 roku kupiłyśmy duży lokal w centrum miasta pod usługi, co skłoniło nas do założenia firmy. Początkowo działalność firmy skupiała się głównie na wynajmie lokali usługowych oraz kupnie i wynajmie mieszkań. W związku z dużym doświadczeniem na rynku nieruchomości, w 2007 roku działalność firmy została rozszerzona o budownictwo mieszkaniowe. Pomimo niedługiego stażu na rynku deweloperskim firma dała się poznać jako budująca solidnie, z wysokiej jakości materiałów, co przekładało się bezpośrednio na zadowolenie klientów.

Firma Wellma Investment oferuje rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość oddawanych mieszkań, spełniające wszystkie standardy w zakresie nowoczesnego budownictwa. Firma do budowania używa najlepszych materiałów dostępnych na rynku, a także korzysta z najlepszych fachowców w dziedzinie budownictwa.

Warto podkreślić, że Firma bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta, aby jak najpełniej zidentyfikować jego szczegółowe potrzeby i wymagania.

Nasza firma prowadzi badania, które zmierzają do ciągłego unowocześniania oferowanych produktów i wzrostu stopnia ich innowacyjności. Posiadane przez Firmę doświadczenie w mierzeniu, monitorowaniu i badaniu wartości i wielkości związanych z energią zostanie wykorzystane podczas opisywanych we wniosku badań, aby otrzymać potrzebny inwestorom efekt w postaci schematu (algorytmu) wyznaczania optymalnej inwestycji w OZE.